• slide 1
  • slide 2
  • slide 3
W sobotę i niedzielę (4-5.07) wzięliśmy udział w Mistrzostwach Wielkopolski. W pierwszym i drugim dniu zostały zaplanowane po trzy wyścigi – „odbył się ” jeden – w sobotę. W tropikalnych warunkach, przy wietrze o sile 0-1 B s/y Kołobrzeg zajął czwarte miejsce. Lekką czteroosobową załogą dowodził Józef Kozikowski. Przed nami linię mety przepłynęły Delphie klasy 24 One Design. Zwyciężył Piotr Kowalewski przed Maciejem Jankowskim i Wojciechem Bromką z załogami. Gratujemy.

Pragniemy jednocześnie przypomnieć Szanownej Komisji Sędziowskiej, iż do rozegrania regat rangi Mistrzostw Wielkopolski potrzebny jest: akwen, zawodnicy, trasa oznaczona znakami, komisja sędziowska oraz …WIATR!!!

Ostatniego elementu zabrakło – naszym zdaniem zawody powinny zostać przełożone na inny termin.